ПРО РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

Загальні відомості

Повне найменування заявника
Регіональне управління в Автономній Республіці Крим Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"

Скорочене найменування заявника
Регіональне управління в Автономній Республіці Крим Держмолодьжитла

Код за ЄДРПОУ
25627303

Наявність відокремлених підрозділів юридичної особи (так/ні)
ні

Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі:

Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг від 29.08.2017 року № 3581, Регіональне управління в Автономній Республіці Крим Держмолодьжитла виключено з Державного реєстру фінансових установ та анульовано свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. ліцензія та дозволи відсутні

Місцезнаходження за КОАТУУ : 4810136300

Повна адреса: Україна, Миколаївська область, 54015, м. Миколаїв, Заводський р-н, вул. Робоча, будинок 2-А, офіс 506-А

Регіональне управління Фонду в Автономній Республіці Крим є підрозділом Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" (далі - Фонд) та є юридичною особою, що діє відповідно до Положення і надає у порядку, встановленому Положенням про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2001р.№ 584, пільгові довготермінові кредити молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, обслуговує ці кредити, забезпечує їх цільове використання та своєчасне погашення; забезпечує реалізацію механізму відшкодування частини відсотків у порядку визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2003р. № 853 та Постановою Кабінету міністрів України від 25.04.2012 року № 343 а також практичне виконання інших програм, виконання яких покладено на Фонд або регіональне управління Фонду розпорядчими та/або нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та/або рішеннями органів місцевого самоврядування чи виконавчої влади.

Регіональне управління Фонду в Автономній Республіці Крим у своїй діяльності підпорядковується, підзвітне та підконтрольне Фонду і діє на підставі Статуту Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2000р. № 1604, Положення Про регіональне управління в Автономній Республіці Крим Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі - Положення), а також в межах наданих та делегованих йому повноважень. У своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також Положенням.

В Регіональному Управлінні в Автономній Республіці Крим Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на постійній основі працює консультаційний центр, що діє за принципом "єдине вікно". Завдяки цьому громадяни в одному приміщенні можуть отримати консультацію представника Фонду, банків та забудовників.

Відомості про власників істотної участі (в тому числі, які здійснюють контроль за фінансовою установою);

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» індекс 03037, м. Київ, вул. Максима Кривоноса, буд. 2-А, код ЄДРПОУ 2003350 У, розмір внеску до статутного фонду – 0,00 грн.

До консультаційного центру треба звертатись за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-А, офіс 506-А